O nás

O nás

Ako už názov Dovolenka napovedá, sme spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním dovoleniek a služieb súvisiacich s cestovaním, teda aj samostatného ubytovania, leteniek, autobusových lístkov, jazykových pobytov, cestovného poistenia či vstupeniek na kultúrne podujatia.

Máme len jeden cieľ: úsmev na Vašich tvárach pri spomienkach na zážitky z prežitej dovolenky. Snažíme sa preto ponúkať naše služby v oblasti cestovania všetkým, ktorí v tomto uponáhľanom svete vedia, že najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob je obrátiť sa na profesionálnu cestovnú agentúru a získať dovolenku podľa vlastného gusta. Čo získate?

·   Garanciu ceny - predávame za rovnaké ceny a zľavy, aké v danej chvíli ponúkajú jednotlivé cestovné kancelárie, a navyše vieme Vám z nich vybrať tú, ktorá je momentálne pre Vás najvýhodnejšia.

·   Ušetríte  nielen peniaze, ale i čas, ktorý by ste strávili prezeraním desiatok katalógov alebo web stránok jednotlivých cestoviek, pričom každá má iný vizuál, iné typy zliav, iné skratky, iné symboly, iný spôsob vypočítavania ceny... U nás nájdete prehľadnú, jednotnú a pravidelne aktualizovanú ponuku viac ako 10000 zájazdov. A ušetrený čas môžete venovať svojim blízkym alebo svojim koníčkom

·   Spoľahlivosť  - spolupracujeme len s renomovanými, zmluvne poistenými a osvedčenými cestovnými kanceláriami a naši klienti sa k nám každoročne vracajú. S nami jednoducho neriskujete.

·   To čo chcete, nič Vám nevnucujeme – jednotlivé cestovné kancelárie sa snažia predať predovšetkým svoje vlastné zájazdy. My ako agentúra ponúkame produkty mnohých cestovných kancelárií, čo znamená oveľa širší výber podľa Vašich predstáv. Vy zadáte požiadavku – my vypracujeme ponuku.

·   Odbornosť - máme dlhoročné skúsenosti v cestovnom ruchu a prístup do rezervačných systémov jednotlivých CK a tak vieme obratom zistiť, či je Váš zájazd dostupný. Svoje vedomosti neustále dopĺňame a pravidelne sa zúčastňujeme odborných ciest do najžiadanejších destinácií, školení a prezentácií katalógov jednotlivých CK a výstav cestovného ruchu.

Samozrejmosťou sú aj:

·    Jednoduchosť - stačí len vybrať požadované detaily vo vyhľadávači. Ak tam nenájdete, čo ste hľadali, napíšte alebo zatelefonujte nám svoju predstavu a požiadavky a my urobíme všetko preto, aby sme Vám vypracovali Vám vyhovujúcu ponuku.

·   Ľudskosť – sme tu pre Vás a svoju prácu robíme s nadšením a radi, preto budeme pozorne načúvať Vašim želaniam a predstavám. Poradíme Vám nielen pred dovolenkou, ale aj po nej. V prípade poistných udalostí alebo reklamácií sa môžete na nás obrátiť a pomôžeme Vám s ich vybavovaním. 

Dovoľte si pohodlný výber dovolenky ...  

... dovoľte nám pomôcť Vám s tým!

Teší sa na Vás

                                                                                                           Vaša Dovolenka s.r.o.